У п’ятницю, 13 липня, під час сесії Львівської міської ради прийнято ухвалу «Про передачу з власності територіальної громади м. Львова у державну власність основних засобів для створення центру надання адміністративних послуг, у тому числі послуг соціального характеру, у форматі „Прозорий офіс“ на вул. К. Левицького, 67».

Як пояснили в управлінні соціального захисту ЛМР, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 11.10.2017 № 736-р, у Дніпрі, Києві, Львові, Одесі та Харкові реалізують пілотні проекти щодо створення центрів надання соціальних послуг у форматі «Прозорий офіс». Метою проекту є створення Центру для запровадження ефективної системи надання послуг у сфері соціальної політики шляхом об’єднання в одному будинку двох органів виконавчої влади, які надають соціальні послуги. У Львові це Личаківський відділ соціального захисту управління соціального захисту Львівської міської ради та Личаківський відділ обслуговування громадян у м. Львові (сервісний центр) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області.

Реалізують пілотний проект на базі Личаківської районної адміністрації Львівської міської ради (вул. К. Левицького, 67). В рамках реалізації проекту проведено реконструкцію приміщень за адресою вул. К. Левицького, 67.

На виконання п. 4 Розпорядження КМУ Личаківський відділ соціального захисту та Личаківський відділ обслуговування громадян у м. Львові (сервісний центр) подали в Міністерство соціальної політики України спільну потребу в обладнанні, що необхідне для створення Центру. У червні 2018 року Міністерством соціальної політики України передано Личаківському відділу соціального захисту обладнання для Центру, в тому числі що використовуватиме Личаківський відділ обслуговування громадян в м. Львові (сервісний центр).

Відтак, виникла необхідність передачі частини обладнання у власність Личаківському відділу обслуговування громадян у м. Львові (сервісний центр) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області. Однак, оскільки Личаківський відділ обслуговування громадян у м. Львові (сервісний центр) не є юридичною особою, це обладнання передають у власність Головному управлінню Пенсійного фонду України у Львівській області.

Поділитись: