Львівська міська рада затвердила порядок надання одноразової виплати тим, хто підпише контракт з десантними військами чи морською піхотою

Виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив Порядок надання одноразової виплати мешканцям Львівської міської територіальної громади, у тому числі внутрішньо переміщеним особам, які підписали контракт з військовими частинами Десантно-штурмових військ та Військово-Морських Сил України.

Йдеться про одноразову виплату, у розмірі 50 тис грн, військовослужбовцям, які підписали контракт з військовими частинами десантно-штурмових військ та військово-морських сил Збройних сил України і є мешканцями Львівської міської територіальної громади, у томі числі внутрішньо переміщені особи, які перебувають на військовому обліку на території Львівської МТГ.

Підставою для отримання такої виплати є подання військового комісара одного з об’єднаних районних/районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, який знаходиться на території Львівської МТГ. Також, до подання додаватимуться копії документів передбачені Порядком.

«Йдеться не лише про підписання першого контракту, а й повторного. Є, наприклад, військові, які підписали контракт у 2019 році, ще до початку повномасштабного вторгнення. І в них контракт закінчується, умовно, цього року. І якщо вони вирішать продовжити контракт з відповідними бойовими частинами, то теж будуть мати право на таку виплату», – зауважив Олексій Неділя.

Нагадаємо, що 08 лютого, прийняли зміни до ухвали міської ради від 14.12.2023 №4093, згідно з якими доповнено таблицю заходів Комплексної програми пунктом 15 у редакції: «Надання одноразової виплати у розмірі 50 000 грн мешканцям Львівської міської територіальної громади, у тому числі внутрішньо переміщеним особам, які перебувають на військовому обліку на території Львівської міської територіальної громади та підписали контракт з військовими частинами Десантно-штурмових військ та Військово-Морських Сил Збройних Сил України у порядку, затвердженому виконавчим комітетом».

Теги:
Поділитись: