Контактна інформація
Адреса:
м. Львів, проспект Червоної Калини, 86А
Телефон:
(032) 227 36 01
E-mail:
Керівник:
Люльчак Зореслава
Львівський міський центр соціальних послуг та реабілітації «Джерело»

Установу створено Ухвалою Львівської міської ради від 25.10.2007 року №1156 «Львівський міський центр реабілітації» (зі змінами).
Утворення установи стало початком спільної роботи в сфері реабілітації людей з інвалідністю, адже Центр створено на базі, тоді вже діючої, Благодійної установи Навчально-реабілітаційний центр «Джерело». Такий, крок уможливив залучити міські бюджетні кошти на діяльність Установи, в якій діти з особливими потребами отримують соціально-реабілітаційні послуги, оскільки до 2008 року, коли Центр працював виключно, як неурядова організація, кошти з бюджету міста на її діяльність не виділялись.
Львівський міський центр соціальних послуг та реабілітації «Джерело» – це унікальна установа, адже в принципах її роботи закладено поєднання досвіду фахівців, реабілітологів, набутий у процесі багаторічної роботи, в якості благодійної організації, з підтримкою, зокрема фінансовою, з боку Львівської міської ради. Унікальність, також полягає й у формуванні бюджету установи, позаяк, змішаний тип дозволяє залучати фінансові ресурси як міського бюджету, так і кошти спонсорів та благодійників.
Комплекс послуг включає консультації, денний догляд за дітьми від 3 до 18 років, а також для осіб від 18 до 45 років, реабілітаційні програми за різними віковими категоріями, які забезпечуються висококваліфікованою міждисциплінарною командою фахівців у співпраці з батьками. Саме завдяки такій співпраці вдається створити найбільш сприятливі умови для ефективного лікування та гармонійного розвитку кожної особливої дитини.

Візія

Центр “Джерело” формує та впроваджує новітні стандарти соціальних послуг і є ресурсним Центром на регіональному та національному рівнях. Ми сприяємо розповсюдженню у суспільстві інформації та досвіду з ефективної сімейно-центрованої реабілітації, використовуємо сучасні науково-обґрунтовані методики для лікування, що дає видимий ефект, а також надаємо необхідну підтримку та допомогу в інтеграції осіб з інвалідністю у суспільство у винятковій атмосфері розуміння та любові.

Види послуг та умови їх отримання визначені положенням про установу.

ПОЛОЖЕННЯ