Управління соціального захисту
департаменту гуманітарної політики
Львівської міської ради

Адреса: Україна, 79008, м. Львів, вул. Галицька, 21 (переглянути на мапі )
Тел./факс: +38 (032) 235-49-82
E-mail:

У кінці 2006 р. гостро визріла потреба у створенні якісної системи обслуговування мешканців Львова. На той час в місті існувало 5 районних відділів праці та соціального захисту населення та 2 управління праці та соціального захисту – міське та у Франківському районі м. Львова.

Відповідно, відсутність єдиного підходу щодо надання соціальних послуг, яка створювала соціальну напругу серед мешканців різних районів міста, та необхідність комплексного підходу до вирішення соціальних проблем львів’ян, вимагала прийняття вольового управлінського рішення.

Відтак, з 4 січня 2007 р. змінено структуру управління, шляхом приєднання районних відділів соціального захисту населення районних адміністрацій м. Львова, до структури управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради. Цей крок став початком шляху реформування системи соціального захисту в місті Львові.

Кобрин Ігор Васильович

Контактні дані

Тел/факс:+38 (032) 235-49-82
E-mail:

 

Графік особистого прийому громадян

Дні прийому:2-й та 4-й вівторок кожного місяця
Час прийому:з 1500 год
Місце прийому:Управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради каб. №2 (м. Львів, вул. Галицька, 21)

 

Відповідно до розпорядження Львівського міського голови від 26.05.2008 №193 «Про організацію особистого прийому громадян керівниками Львівської міської ради та її виконавчих органів», зокрема:

  1. Запис на особистий прийом проводиться у робочий час згідно із затвердженим розпорядженням міського голови табелем – календарем на відповідний рік;
  2. Запис громадян на особистий прийом закінчується за 2 робочі дні до календарної дати прийому;
  3. Якщо розв’язання питання, з яким звернувся громадянин, не входить до компетенції міської ради та її виконавчих органів, посадова особа пояснює громадянинові, до якого органу державної влади або місцевого самоврядування, підприємства, організації чи установи доцільно звернутись;
  4. У разі необхідності посадова особа може попросити заявника показати документ, що засвідчує особу, або повноваження на представництво інтересів іншої особи. Відсутність такого документа згідно з вимогами ст. 5 Закону України «Про звернення громадян» може бути підставою для відмови в особистому прийомі.

Кобрин Ігор Васильович

Начальник управління
Дронь Леся Богданівна

Контактні дані

Тел/факс:+38 (032) 235-49-82
E-mail:

Дронь Леся Богданівна

Заступник начальника управління, начальник відділу пільг, соціальних допомог та компенсаційних виплат
Неділя Олексій Іванович

Контактні дані

Тел/факс:+38 (032) 235-49-82
E-mail:

Неділя Олексій Іванович

Заступник начальника управління