Контактна інформація
Адреса:
79058, м. Львів, вул. Окуневського, 1
Керівник:
Балдига Володимир Васильови
Тел.:
(032) 252 2946
e-mail:

Українське товариство Глухих (УТОГ) створене у 1933 році згідно з постановою Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету та Ради Народних Комісарів УРСР “Про Українське товариство сліпих та Українське товариство глухих” від 4 червня 1933 року, протокол № 61/544.

ЛОО УТОГ і ЛТО УТОГ засновано 1939 році. Львівська міська організації УТОГ є громадською організацією, що поєднує 5 первинних організацій, які опікуються членами УТОГ, що проживають у м.Львові.

Основною метою діяльності УТОГ є організаційне об’єднання громадян з порушенням слуху та мови і надання їм допомоги у професійній, трудовій і соціальній реабілітації, захист їх законних прав та інтересів, утверджені статусу рівноправних громадян, всебічно інтегрованих у суспільство, підвищення ними загальноосвітнього, професійного і культурного рівня, отриманні максимуму інформації, яка сприяє розширенню їхнього кругозору і духовного світу. Організація сприяє роботі та контролює діяльність розташованих на території м. Львова та Львівської області територіальних організацій та Центрів культури і дозвілля з питань проведення ними організаційної та культурно-освітньої роботи серед членів УТОГ та їх соціально-побутового обслуговування і працевлаштування. Допомагає інвалідам зі слуху та мови в отриманні середньо-спеціальної та вищої освіти, у створені додаткових робочих місць, надає послуги перекладача-дактилолога дактильно-жестової мови та підвищення рівня кваліфікації цих спеціалістів, сприяє розвитку самодіяльної художньої творчості, організації туристичного та екскурсійного відпочинку членів УТОГ.