Контактна інформація
Адреса:
79000, м. Львів, вул. Широка, 81-А
Керівник:
Уляна Стельмах
Телефон:
(032) 297 0860
E-mail:

Основна мета діяльності Товариства – захист життя людини, попередження та полегшення людських страждань під час збройних конфліктів, стихійного лиха, катастроф та аварій, надання допомоги медичній службі збройних сил і органам охорони здоров’я, сприяння органам державної влади України у їхній діяльності в гуманітарній сфері.

Товариство Червоного Хреста України складається з організацій національного (центрального), регіонального, місцевого та первинного рівнів.

До національного (центрального) рівня Товариства належить його виконавчий орган – Національний Комітет Товариства Червоного Хреста України.

До регіонального рівня Товариства належать обласні організації (Вінницька, Волинська, Дніпропетровська тощо).  Регіональні організації є складовою частиною Товариства і організаційно підпорядковані Товариству Червоного Хреста України та його Національному комітетові.

До організацій Товариства місцевого рівня належать міські, районні та міськрайонні організації Товариства, які є складовою частиною відповідних регіональних організацій Товариства і організаційно їм підпорядковані, а також НК Товариства.

До організацій Товариства первинного рівня належать первинні організації (осередки) Товариства, створені за місцем роботи, проживання чи навчання громадян, які є складовою частиною відповідних місцевих організацій Товариства і організаційно їм підпорядковані.

Основна діяльність:

  1. Протидія поширенню Covid-19.
  2. Патронажна служба.
  3. Перша допомога.
  4. Міжнародне гуманітарне право.
  5. Санітарно-просвітницька діяльность.
  6. Донорство крові.
  7. Допомога внутрішньо переміщеним особам.
  8. Психосоціальна підтримка.
  9. Інші види підтримки потребуючим.