Контактна інформація
Адреса:
79000, м. Львів, вул. Словацького, 14
Телефон:
(032) 272 05 70, (032) 272 91 14
Факс:
(032) 297 08 60
E-mail:

Товариство Червоного Хреста України є всеукраїнською добровільною громадською гуманітарною організацією.

Товариство допомагає державі у наданні медичної і гуманітарної допомоги під час збройних конфліктів та в мирний час, бере участь у наданні міжнародної допомоги у разі катастроф і надзвичайних ситуацій, забезпечує медичну соціальну допомогу найменш соціально захищеним верствам населення.

Товариство Червоного Хреста бере участь у міжнародній програмі боротьби з туберкульозом і СНІДом – допомагає органам охорони здоров’я при лікуванні туберкульозу серед одиноких громадян похилого віку та осіб з інвалідністю.

Постійна увага приділяється виконанню програми готовності до надзвичайних ситуацій. Завдяки зусиллям Українського Червоного Хреста й за сприяння Міжнародної Федерації Червоного Хреста і Червоного Півмісяця та зарубіжних Товариств своєчасно отримали допомогу потерпілі від повені на Закарпатті. Волині та Рівненщині, від буревію – у Тернопільській, Івано-Франківській областях, від техногенних катастроф – на Львівщині та в Донбасі.

Протягом двох років Товариство надало допомогу продуктами харчування, одягом, взуттям, медикаментами понад 20 тис. громадянам. 254 дітей з важкими вадами серця відправлено на оперативне лікування у Францію. Щодня 300 одиноких громадян похилого віку, дітей-сиріт у їдальнях Червоного Хреста одержують безкоштовні гарячі обіди, а 100 патронажних медичних сестер Червоного Хреста надають медико-соціальну допомогу 800 одиноким немічним громадянам, особам з інвалідністю області. Щодня сотні громадян звертаються до Товариства з проханням про надання допомоги продуктами харчування, одягом, медикаментами.

Обласна організація Товариства Червоного Хреста завжди брала участь у ліквідації наслідків повеней, буревіїв, допомагала нелегальним мігрантам.

Львівська обласна організація Товариства Червоного Хреста працювала над реалізацією 13 програм та проектів, а саме:

 1. допомога соціально-незахищеним верствам населення;
 2. програма “Патронажна сестра”;
 3. утримання медико-соціальних центрів в м. Львові, Новояворівську, Шегині, та медико-соціальних кімнат в м. Броди, Миколаїв, Сокаль, Червоноград, Яворів, Трускавець, Франківському районі м. Львова;
 4. гаряче харчування для дітей сиріт(100 дітей щоденно);
 5. постійно діючий семінар з підготовки домашніх медичних сестер та масажистів, навчання навичкам надання першої невідкладної допомоги;
 6. допомога багатодітним сім’ям;
 7. пропаганда донорства крові;
 8. інформаційно-пропагандистська робота;
 9. міжнародні стосунки (Люксембург, Фрайбург, Регенсбург, Штенберг, Бока-Ліні, Марх, Опфінген) і гуманітарна допомога;
 10. профілактика туберкульозу, СНІДу та інших захворювань, що передаються статевим шляхом;
 11. надання допомоги населенню в екстремальних ситуаціях, робота рятувального загону;
 12. робота з учнівською молоддю по вивченню Міжнародного Гуманітарного Права та історії червонохресного Руху;
 13. робота з розшуку людей, які втратили зв’язок під час Другої Світової війни та під час збройних конфліктів.