Контактна інформація
Керівник:
Ольга Ярмолюк
Ел. пошта:

Спілка багатодітних сімей Львівщини «Щаслива родина» – створена в березні 2007 року. Спілка об’єднує сім’ї, що виховують 4 і більше дітей, і нараховує 200 сімей, у Львові таких сімей близько 500, в області в межах 8 тис.

Мета: представлення інтересів та захист прав багатодітних сімей, сприяння фізичному, культурному та інтелектуальному розвитку дітей з багатодітних родин та успішній інтеграції їх у суспільне життя.

Основні завдання:

  • Сприяння розвитку існуючих та створенню нових соціально-економічних, правових та інших гарантій і пільг для багатодітних сімей та її членів.
  • Забезпечення інтелектуального, фізичного та культурного розвитку дітей з багатодітних родин, сприяння їх належному вихованню, оздоровленню, навчанню та соціально-професійній адаптації.
  • Участь у розробці місцевих та загальнодержавних законодавчих та нормативно-правових документів, що стосуються прав та інтересів багатодітних сімей
  • Внесення пропозицій до органів влади і управління щодо покращення рівня соціального та правового захисту багатодітних сімей.
  • Сприяння правовій освіті членів багатодітних сімей та поширення інформації про зміни в нормативно-правовому регулюванні статусу багатодітних сімей
  • Представництво та захист законних прав та інтересів членів Спілки у державних органах та установах, органах місцевого самоврядування, інших організаціях.

У 2008 році ЛОГО «Спілка багатодітних сімей Львівщини «Щаслива родина» спільно з управлінням соціального захисту Львівської міської ради організувала і провела акцію «Пізнай світ» (туристичні поїздки).

Реалізовано соціально-культурний проект «Соціологічне опитування «Багатодітність: віднайдення втраченого вектору розвитку родинного життя».