Контактна інформація
Адреса:
79037, м. Львів, вул. Грінченка, 11б/31
Керівник:
Тетяна Левандовська
Телефон:
(032) 294 38 84, (098) 563 43 29
E-mail:

Історія створення:
Громадська організація «Мелодія життя», створена у 2008 році за ініціативи групи однодумців.

Мета організації:
Забезпечення оздоровлення та відпочинку, сприяння реабілітації, захисту і представництва громадських, економічних, правових та інших законних інтересів дітей та молоді з інвалідністю та сімей в яких вони виховуються.

Основне завдання:
Інтеграція дітей з інвалідністю у суспільство, забезпечення якісного оздоровлення та відпочинку, шляхом створення мережі інтегрованих позаміських закладів оздоровлення та відпочинку дітей з інвалідністю та їх сімей.

Напрямки діяльності:

  1. Організація дозвілля дітей з інвалідністю передбачає: фестивалі, концерти, дискотеки, краєзнавчо-туристичні поїздки, вечори творчості, тощо.
  2. Організація оздоровлення та відпочинку передбачає: створення мережі інтегрованих позаміських закладів оздоровлення та відпочинку дітей з інвалідністю та їх сімей і забезпечення їх функціонування.
  3. Робота з владою передбачає: розробку інноваційних соціальних стандартів оздоровлення та відпочинку дітей з інвалідністю та їх сімей; лобіювання в межах Закону України програми якісного оздоровлення дітей та молоді з інвалідністю.