Контактна інформація
Юридична адреса:
м.Львів, вул. Апостола Данила, 10/10
Керівник:
Потимко Оксана Збігнівна
Сайт:
Соцмережі:

Львівський обласний осередок всеукраїнської громадської організації «Українська спілка інвалідів – УСІ» (далі – ЛОО ВГО УСІ) заснований у 2008 р. Активну діяльність розгорнув у 2011 р. Мета організації – захист прав та інтересів осіб з інвалідністю, зокрема – важкими порушеннями зору.

Осередок займається впровадженням іноватики в галузі освіти, культури, соціального захисту, інформаційних технологій, працевлаштування та ін. Свою діяльність поширює на територію Львова і всієї України. Тісно співпрацює з міжнародними партнерами (Швеція, Польща, Канада, Голандія) і місцевими та державними органами влади.

Серед головних напрямків роботи – розроблення і впровадження в практику Української моделі інклюзивної освіти незрячих школярів, створення Першої української дейзі бібліотеки для студентів і учнів з важкими порушеннями зору, заснування міжнародного інтегрованого концертного проекту «Відчинилося життя» за участю симфонічного оркестру та незрячих виконавців з України і з-за кордону, розгортання практики виготовлення бронзових мініатюр архітектурних пам’яток Львова, розроблення вітчизняної методики аудіодискрипції і виготовлення відеоконтенту для осіб з вадами зору (мультиплікаційні, художні, документальні фільми, театральні вистави), започаткування курсів аудіодискрипції для екскурсоводів, акторів, педагогів та ін.