Контактна інформація
Адреса:
79057, м. Львів, вул. Гайворонського, 27
Керівник:
Олександр Кернякевіч
Тел.::
(032) 297-19-05, 237-30-68, 050 531 34 04
Електронна пошта:
alus@mis.lviv.ua, sozarin@lviv.farlep.net
:

Львівський центр соціального захисту та реабілітації інвалідів «Созарін» – добровільне громадське формування створене у 1994 році та зареєстроване 2 листопада 1995 року, як неприбуткова організація для задоволення та захисту соціальних, духовних, оздоровчих та інших інтересів осіб з інвалідністю.

У Центрі надають реабілітаційні послуги дітям від 5 років і старше з ДЦП та захворюваннями опорно-рухового апарату. Працює прокатний пункт засобів реабілітації (інвалідні візочки, милиці, палички, ходунки тощо).

Проводиться фахова системна, фізична та психологічна реабілітація молоді з ДЦП. Всі реабілітаційні програми реалізуються відповідно до запланованих заходів (постійно).

У Центрі реалізується програма реабілітації осіб з інвалідністю загального захворювання – рухового апарату, ДЦП тощо. В програму входять вправи загального та спеціального призначення, гімнастика «Тай-Чі» – 24 форми стиля Ян, елементи йоги, які розвивають координацію, пружність та пластичність опорно-рухового апарату, заспокійливо впливають на роботу головного мозку, знімають спастику і гіперкінези, розвивають уважність, концентрацію, укріпляють серцево-судинну та ендокринну системи, вестибулярний апарат. Програма для кожного пацієнта підбирається індивідуально, залежно від його можливостей.

Вправи загального призначення – біг, стрибки, повзання, праця на тренажерах тощо. Вправи спеціального призначення – комплекс китайської оздоровчої гімнастики «Тай-Чі», асани йоги для розтягування сухожилля у природний спосіб, елементи дихальної гімнастики Ці Гун.