Контактна інформація
Адреса:
79013, м. Львів, вул. Котляревського, 26/1
Керівник:
Павлишин Зоряна Ярославівна
Телефон:
(032) 237 18 78, (067) 672 93 72
E-mail:

Громадська організація «Ліга реформ» створена у жовтні 2008 року.

Мета: розвиток, розширення, утвердження та зміцнення громадських ініціатив і рухів, їх посилення шляхом взаємодії та систематизації діяльності; сприяння розвитку ЗМІ та незалежної журналістики; реалізація прав і основних свобод.

Завдання:
• Всебічна підтримка громадян в розробці та здійсненні прогресивних ідей у різноманітних галузях людської діяльності.

• Налагодження діалогу, обміну інформацією та співпраці між державними та громадськими організаціями, а також між ними та органами влади і управління, інститутами громадянського суспільства.

• Налагодження дієвого механізму реалізації громадських ініціатив та інтересів членів організації і розв’язання ними колективних проблем.

• Сприяння формуванню нової системи соціального захисту населення.

• Налагодження співробітництва громадських організацій і місцевих адміністрацій.

• Пропагування здорового способу життя, розбудова громадянського суспільства шляхом сприяння розвитку незалежних, життєздатних та плюралістичних засобів масової інформації.

За період існування «Ліга реформ» взяла активну участь у організації та створенні інформаційного поля для ошуканих клієнтів банків, котрі відмовляються виплачувати депозити, юридичної підготовки документів-звернень до філій банків та прокуратури. Участь в оргкомітеті, організація та участь в акціях протесту «Ні банківському свавіллю».