Контактна інформація
Керівник:
о. Андрій Сенейко
Адреса:
м. Львів, вул. Волошина, 4
Телефон:
(032) 261 3538, 0666065450, 0674538607
E-mail:
Соцмережі:

Благодійний Фонд «Карітас – Львів УГКЦ» заснували у 1996 році Львівська Архиєпархія Української Греко-Католицької Церкви та Міжнародний Благодійний фонд «Карітас України». Згідно із статутом допомога надається всім незалежно від віросповідання, національності, політичних переконань та раси.

З перших днів заснування фонд допомагає потребуючим Львова та області одягом, взуттям та продуктами. У 1996 році «Карітас – Львів УГКЦ» засновує благодійну їдальню на 100 осіб у приміщенні Швейного товариства «Силует». Згодом у 1998 році аналогічний проект на 100 осіб здійснюється спільно з Виробничим товариством сліпих УТОС.

«Фонд» оперативно реагує на потреби суспільства і кожен наступний проект започатковується для подолання конкретної актуальної соціальної проблеми.

Для здійснення вищепереліченої діяльності у різні часи БФ «Карітас – Львів УГКЦ» підтримували  Карітаси Австрії, Франції, Німеччини, Італії та Іспанії, товариство «Коло друзів Львів – Фрайбург», парафія св. Миколая з м. Рімині (Італія), акціонерне товариство «Ертль-Гляс» та парафія Св. Варвари з Відня (Австрія), організація «Активна допомога Україні» (Мюнхен), допомогова Асоціація «А.D.A.J.» (Франція), Карітас «Мюнхен- Фрайсінг», допомогова організація «Вільде ганзе» (Голландія) та колектив хору ім. Лисенка з Утрехту. Згодом, починаючи з 2004 року, почали отримувати часткову підтримку від місцевих організацій: Карпатського фонду східне партнерство, Фонду «Каунтерпарт», Фонду «Відродження», Фонду «Крона», ПАТ “Галичфарм”, Львівської міської ради.

«Карітас-Львів» також проводить та підтримує разові акції, як для збору коштів на підтримку діючих проектів, так і для вирішення конкретних локальних проблем, які беруться вирішувати ініціативні люди, звертаючись за підтримкою до фонду.

У 2018 році БФ «Карітас – Львів УГКЦ» реалізовував такі проекти:

«Центр дозвілля та соціальної реабілітації для молодих людей з особливими потребами» – це соціальна майстерня, яку відвідують особи з інвалідністю, де вони мають змогу поспілкуватись, здобути нові життєво необхідні навики, виготовити різноманітні вироби ручної роботи (листівки, ялинкові прикраси, сувеніри, намисто, вишивки тощо).

Графік роботи: щоденно з понеділка до четверга з 10.00 год до 16.00 год.

Адреса: м. Львів, пл. Св. Юра, 5, тел. 261-03-72

«Кризовий центр «Діти вулиці», де перебувають діти віком від 3 до 6 років з сімей, що опинились у складних життєвих обставинах. Виховання дітей спрямоване на фізичний та духовний розвиток, їм надається чотириразове харчування, медичний догляд. Дітей навчають танців, діє гурток ліпнини, живопису та аплікації. Центр підтримує родини задля збереження цілісності сім’ї.

Графік роботи: щоденно з понеділка до п’ятниці з 8.00 год до 20.00 год.

Адреса: м. Львів, вул. К. Левицького, 111, тел. (032) 276-76-37)

«Мобільна робота з молоддю в Україні» – проект для допомоги дітям і молоді, сім’ї яких зазнали кризи. Для підлітків і дітей створюється середовище довіри, в якому їм комфортно шукати і розкривати внутрішні вольові ресурси, щоб вирішувати власні проблеми, виходити на новий особистісний рівень.

Графік роботи: щоденно з понеділка до п`ятниці з 14.00 год до 20.00 год

Адреса: м. Львів, вул. Костя Левицького, 111, тел. 0673701457

Проект «Підвищення рівня соціальної відповідальності та участі громади на місцевому рівні» спрямований на ініціювання та підтримку новостворених харитативних груп на парафіях у співпраці зі священиками-адміністраторами, перетворення парафіяльної громади на інструмент благодійництва для тих, хто його потребує.

Пункт видачі гуманітарної допомоги ─ надає потребуючим мешканцям Львова допомогу одягом, взуттям, побутовими речами, візками для інвалідів, тощо.

Графік роботи: понеділок, четвер – з 12.00 год до 14.00 год

Адреса: м. Львів, вул. Лобачевського, 22

Проект «Пересувавна фотовиставка з ярмарком «Особливі історії особливої молоді» за фінансової підтримки Департаменту внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА.

Захід «Виставка-ярмарок» за фінансової підтримки управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

Захід «Літній оздоровчий табір» (для молоді з інвалідністю) за фінансової підтримки управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

Захід «Шкільний портфелик» (для дітей із сімей у СЖО) за фінансової підтримки управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

Проект «Соціальна майстерня для осіб з обмеженими можливостями» за фінансової підтримки управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

Літній оздоровчий табір для дітей з малозабезпечених сімей та сімей, що перебувають у кризі «Омріяний відпочинок» за фінансової підтримки OBLASTNI CHARITA ZNOJMO.

Літній оздоровчий табір «Я + Ти = Подружня сім’я» за фінансової підтримки OBLASTNI CHARITA ZNOJMO.

Ми відкриті у своїй діяльності для співпраці з усіма організаціями, які мають за мету допомагати ближньому і не переслідують власної економічної чи іншої вигоди з цієї діяльності, тому запрошуємо всіх до співпраці.