Контактна інформація
Адреса:
79058, м. Львів, вул. Масарика, 2/114
Керівник:
Олена Тонкевич
Телефон:
(032) 244 52 14, (032) 244 52 38, (068) 500 22 80
E-mail:

Організація створена з метою соціальної та фізичної адаптації та реабілітації людей з інвалідністю по зору, а також сприяння у реалізації їхніх законних прав та свобод.

Створена у жовтні 2006 року, трьома людьми з інвалідністю по зору – Тонкевич Оленою, Стегніцьким Андрієм і Лапичак Оксаною.

Мета ГО «Галицька Надія» – соціальна та фізична адаптація та реабілітація людей з інвалідністю по зору, а також сприяння у реалізації їхніх законних прав та свобод.

Організація реалізувала проект медіа-бібліотеки для людей з вадами зору за фінансової підтримки управління соціального захисту ЛМР. Створено комп’ютерний клуб незрячого користувача комп’ютером, який надає інформаційну підтримку у користуванні комп’ютером для людей з вадами зору, а також завдяки високій кваліфікації інструктора з інформаційних технологій вирішується ряд проблем, пов’язаних з доступом до інформації. ГО проводить комп’ютерні курси з поглибленого вивчення користування комп’ютером для незрячих користувачів.

За участю ГО «Галицька Надія» втілено унікальну ідею – створено віртуальне літературне місто lib-town (http://lib-town.org.ua/), при якому організовано перший і єдиний голосовий чат для незрячих у мережі Інтернет, який на даний час налічує близько двох сотень незрячих з різних куточків світу. Це дозволяє проводити колективні навчання, семінари, цікаві зустрічі, розважальні вечори, концерти, дає можливість знайти собі друзів, отримати консультації різноманітного характеру.
Адреса подкаст ленти голосового чату http://lib-town.rpod.ru, де можна знайти архів важливих зустрічей, семінарів, розважальних вечорів та концертів, які було організовано учасниками голосового чату.

ГО «Галицька Надія» – проводить культурно-розважальні заходи, зокрема святкування Дня захисту дітей, дня Святого Миколая, Дня матері та інші, – влаштовує для людей з інвалідністю різноманітні екскурсії, відвідування театрів та музеїв, а також різноманітних концертів відомих виконавців. При організації на волонтерських засадах працюють кваліфіковані юристи, які допомагають особам з інвалідністю відстоювати свої законні інтереси.
На даний час ГО «Галицька Надія» налічує понад 60 осіб з інвалідністю по зору.