Контактна інформація
Адреса:
79071, м. Львів, вул. Наукова, 61 кв. 20
Керівник:
Солтис Любов Опанасівна
Телефон:
(032) 264 94 90
E-mail:

Львівське обласне добровільне товариство захисту неповносправних дітей та інвалідів дитинства «Довіра» зареєстроване та працює з 1999 року, об’єднує більше 90 родин, в яких виховуються діти з синдромом Дауна та іншими захворюваннями, що характеризуються розумовою неповносправністю.

В товаристві на доброчинних засадах постійно активно працюють 15 осіб переважно батьки дітей-інвалідів та члени їх родин. З ними співпрацюють фахові спеціалісти та студенти вищих навчальних закладів нашого міста (Львівський національний університет ім. І. Франка, Львівський інститут фізичної культури, Львівський медичний університет ім. Данила Галицького, Львівський інститут генетики та спадковості).

Головні напрямки діяльності

 1. Створення інформаційно-консультативного центру. Утворення банку даних з проблем синдрому Дауна на Україні.
 2. Створення осередків ранньої допомоги в розвитку неповносправних дітей, вивчення та впровадження нових методів лікування, навчання та реабілітації дітей-інвалідів.
 3. Адаптація інвалідів до самостійного життя в суспільстві.
 4. Надання всебічної допомоги сім’ям, в яких виховуються діти-інваліди.
 5. Відстоювання прав інвалідів, лобіювання їх інтересів в виконавчих та законодавчих органах влади.

Перелік найважливіших отриманих грантів

 • Інформаційно-консультативний центр розвитку дитини з синдромом Дауна, фінансовано Міністерством міжнародного розвитку Сполученого Королівства 07.2001-05.2002.
 • Отримано приміщення та організовано реабілітаційний центр «Ромашка», де проходять навчально-трудову реабілітацію молоді особи з розумовими вадами відремонтовано за спонсорські кошти, пожертви зусиллями батьків, 2003 рік.
 • Художня майстерня, фінансовано Регіональною Спілкою «Справа Кольпінга» 04.2004 по 12.2004.
 • «Трудовий десант» 30.05.2005-15.11.2006
 • Участь у міжнародному проекті Європейській співдружності (з центральним офісом у Відні) для неповносправних осіб. Україну представляє наше товариство з 2000 року.
 • Представлення на олімпійських іграх Spesial Olimpic України членами нашого товариства.

Товариство має достатню матеріально-технічку базу ( комп’ютери, відеокамера, магнітофон, фотоапарат, меблі і т. і.), відремонтоване приміщення, придатне для проведення заходів.