Контактна інформація
Адреса:
79035, м. Львів, вул. Дністерська 14а, кв. 62
Керівник:
Мазепа Уляна Григорівна
Телефон:
(032) 242 02 44, (067) 375 59 58
E-mail:

Головні види діяльності та завдання організації:

  • Надання допомоги хворим особам, особам неповносправним та тим, хто потребує благодійної допомоги, особливо хворим дітям та тим, що перебувають на тривалому лікування (хронічно хворим). Створення умов для задоволення та захисту духовних, економічних, творчих, освітніх, соціальних та інших інтересів дітей;
  • сприяння покращенню надавання психологічної допомоги хворим та особам неповносправним.
  • Відвідини спеціально підготовлених і навчених осіб, що своїм одягом нагадують клоунів, місць, де діти та інші хворі особи перебувають тимчасово або постійно, тобто: лікарні, поліклініки, хоспіси, будинки дитини, приватні заклади і т. п.;
  • Залучення до співпраці осіб та організацій, що мають подібну мету;
  • Опіка хворими особами та особами неповносправними;
  • Співпраця з метою досягнення поставлених цілей з владними структурами, громадськими організаціями, установами, підприємствами, іншими фондами та фізичними особами як в Україні, так і за її межами на прямих договірних засадах та в рамках спільних підприємств.

Джерела фінансування

Фонд працює за рахунок добровільних надходжень від громадян, підприємств, організацій, в тому числі зарубіжних та міжнародних, а також усіх, не заборонених законом, видів господарської діяльності, яка спрямована на виконання статутних завдань.

Діяльність

Фонд офіційно зареєстрований 4 листопада 2008 року, але свою діяльність розпочав на початку 2008р. Спочатку засновники Фонду знайомились, перебирали досвід Благодійного Фонду «Доктор Клоун» в Польщі, а діяти у Львові почали 1 червня 2008р. З цього часу волонтери щотижня відвідують хворих дітей в лікарнях м. Львова. Волонетри БФ «Доктор Клоун» допомагали зорганізувати благодійний концерт гурту «Орфей» на користь онкохворих дітей, який відбувся 20 січня 2009 року.