Зцілення творчістю: для дітей з інвалідністю працює мистецький гурток

У Львівському міському центрі соціальних служб відновив роботу гурток «Творча майстерня». Зараз гурток функціонує  у чотирьох районах міста. А відвідують заняття діти з інвалідністю.  

«Фахівці із соціальної роботи щотижня проводять мистецькі заняття для дітей з різними захворюваннями. Усі заняття адаптовані. На них застосовують різні художні матеріали, техніки для розвитку творчості, моторики», – розповіли в установі.

На кожному занятті присутні до восьми дітей з різними видами неповносправностей ментальних та фізичних. Допомагають дітям виконувати творчі завдання  фахівці – асистенти.

«Дуже важливо, що під час занять діти спілкуються, підтримують один одного, розвивають різні навички. Батьки в цей час можуть зайнятись творчістю разом із дитиною або ж поспілкуватись між собою, або ж вийти у справах. Таким чином, батьки, що доглядають дітей з інвалідність мають можливість відпочити»,- додали у центрі.

На сьогоднішній гурток відновив роботу в Сихівському, Франківському, Шевченківському районах Львова та в мікрорайоні Рясне. Працює він у кожному районі раз на тиждень.

В Сихівському районі «Творча майстерня» працює в приміщенні НРЦ «Джерело» на пр. Червоної Калини, 86 А, в Франківському районі – в бібліотеці на вул. Симоненка,10, в Шевченківському районі – в бібліотеці на вул. Окуневського,3, в Рясне – в бібліотеці на вул. Ковалика, 1.

До війни гурток працював в п’яти районах міста. Відбулись дві великі виставки робіт дітей, учасників гуртка: «Погляд», та «Архітектурно-графічний Львів».

Поділитись: