Захід в центрі денного дозвілля при храмі Покрови Пресвятої Богородиці «Львове наш рідний»

07 травня 2015 року в центрі денного дозвілля при храмі Покрови Пресвятої Богородиці, по вул. Личаківська, 175 відбувся захід присвячений до Дня Міста «Львове наш рідний».Захід розпочався з молитви та привітального слова отця Івана. У заході взяли участь учні школи мистецтв та будинку дитячої та юнацької творчості м.Винники, які розважали наших відвідувачів піснями, присвяченими місту Лева та музичними творами відомих композиторів виконаних на різноманітних інструментах. З нагоди свята до заходу приєднався відомий поет та композитор Мирослав Артемович, який присвятив поетичний твір храму Покрови Пресвятої Богородиці, який називається “Оазис любові”.

Ідейним натхненником заходу стала гордість Територіального центру пані Полякова Г.М., яка своєю лекцією занурила гостей заходу у чарівний світ стародавнього Львова. До заходу залучились робітники Личаківського відділення соціальної допомоги вдома, які розповідали легенди старого Львова та читали вірші присвячени нашому місту.

Заключне слово надали директору Львівського міського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Брославському Віталію Володимировичу, та в.о. заступника директора Шайнозі Василю Івановичу. По завершенню заходу гості мали нагоду оглянути виставку вишиваних картин на сакральну тему пані Полякової Г.М. та поділитись враженнями за чашкою чаю.

Захід організувало та провело Личаківське відділеня соціальної допомоги вдома.

 

Поділитись: