Захід “Незгасла “Ватра” Білозіра”

Львівський міський територіальний центр спільно з УТОС організував захід присвячений творчості Ігоря Білозіра під назвою «Незгасла «Ватра» Білозіра».

Так, 30 червня у малому залі Львівської обласної філармонії згадували життя та творчість видатного українського композитора.

Пісні маестро Білозіра для літніх людей виконали: народний артист України Мар’ян Шуневич, заслужена артистка України Маріанна Лаба, співачка філармонії Ірина Стефанко, Ігор Дзвінковський – незрячий музикант, керівник гурту «Ритми Карпат», хор «Обрій», співочий колектив відвідувачів центру денного дозвілля Залізничного району та солістка Катерина Федина. Поезію про Ігоря Білозіра читала Любов Шумська член ГО «Ліга українських жінок». Запрошений на захід перший барабанщик «Ватри» 80-х (нині голова Фонду Ігоря Білозіра) – Юрій Кедринський дуже цікаво розповів про свого побратима, колегу та керівника гурту. Він щиро подякував за захід і за те що ми звертаємося до постаті Білозіра… Пісні Ігоря Білозіра мають ліричну душу та глибокий зміст, їх потрібно переспівувати для того щоб не забувались.

Захід організовано відділенням соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян.

 

Поділитись: