Захід з нагоди Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Вчора, 22 червня, в центрі дозвілля, що за адресою вул. Кирилівська 3а, з нагоди Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні для літніх людей Львівського міського територіального центру відбувся захід під гаслом “Наші фронтові дороги”. Участь в якому взяли ветерани, учасники війни, які особисто на собі відчули всі тяжби війни 1941-1945 років. Так, під час зустрічі присутні згадували роки війни, пісні військової тематики, спілкувались та обмінювались спогадами того часу.

У переддень зустрічі літні львів’яни побували в гостях у Чишкуна Миколи Івановича – ветерана війни, полковника, учасника бойових дій, який є відвідувачем центру дозвілля та душею нашої дружньої команди.

Ми, нащадки сивочолих ветеранів нашого народу, повинні вічно пам’ятати, якою ціною дісталася Перемога у Великій Вітчизняній війні – не згасне у століттях подвиг, який зробив наш народ і не забудуться жертви, принесені в ім’я Перемоги. Слава, низький уклін і найтепліші слова подяки ветеранам за безсмертний подвиг. Наш борг перед цими людьми безмірний. Світла пам’ять тим, хто не дожив до Дня Перемоги. Бажаємо Вам міцного здоров’я, миру і злагоди, великих здобутків на благо рідної України!

Болить Україні! Болить всім тим, кому не байдужа доля наших героїв сучасності, які захищають нас і свою Незалежну Україну.

Дідусі та бабусі і всі присутні помолились за хлопців вояків. Але зараз не можуть змиритися з тим, що в мирний час східний сусід захоплює нашу територію.

Ми, як українці, громадяни повинні шанувати, пам’ятати тих, хто захищає нас в мирний час! Ми повинні максимально долучитися до боротьби за нашу волю, допомогти тим, хто її відвойовує для нас.

Захід організовано відділенням соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру.

 

Поділитись: