Захід у храмі Покрову Пресвятої Богородиці

Минулого тижня, у п`ятницю, 2 червня, в центрі денного дозвілля при храмі Покров Пресвятої Богородиці відбувся поетичний захід під гаслом «Не підкоряйтеся рокам». Захід присвячений українській жінці, яка є натхненням та коханою музою для багатьох поетів.

Відвідувачі заходу мали можливість познайомитися з представницями прекрасної статі, що обслуговуються Личаківським відділенням соціальної допомоги вдома. На заході розповіли про відому оперну співачку Львівського академічного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької Тамару Софронівну Дідик, народну артистку України та поетесу Ульяну Слюсар.

Поетеса та майстриня з машинної вишивки Анна Матвіївна Полякова розповіла та прочитала свої вірші сама, а також представила літнім львів’янам гостя заходу поета та співака Мирослава Артемовича.

В заході приймали участь Корінець Ганна Степанівна, та пані Гугель Параскевія, хор «Обрій» Шевченківського відділення соціальної допомоги вдома.

Захід організували та провели Личаківське відділення соціальної допомоги вдома та відділення соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру.

 

Поділитись: