Захід 23.01. 2018 ” Прощання з колядою”

Ось і минули Різдвяні свята: такі родинні, славні і величні, прикрашені дідухом та ялинкою, хрумким снігом, святковим настроєм, щедрим столом, різдвяною таємничістю та неодмінно – українською колядою, яку творять та передають з уст в уста як маленькі, так і дорослі колядники.

Уже котрий рік поспіль літні львів’яни – підопічні Львівського міського територіального центру, збираються великою громадою до спільної коляди. З нагоди завершення різдвяного періоду, відбулось урочисте святкування “Прощання з колядою”. у Львівському кіноцентрі по вул.В.Великого, 14-а.

У затишному теплому залі з м’якими кріслами людям поважного віку було дуже комфортно. Програма була насиченою: вертеп камерного хору «Осанна», гурт «Веснівка» ЦДЮТ Сихівського району, солісти гурту «Роксолани», керівник гурту «Ритми Карпат» – Ігор Дзвонковський, співочий гурт ЦДД при Храмі Всіх Святих Українського народу, співочий аматорський гурт соціальних робітників Галицького району «Галичанки», і вже відомий у Львівському міському територіальному центрі гурт «Обрій» робітників Шевченківського відділення соціальної допомоги вдома. Мирослава Будзан, підопічна Львівського міського територіального центру, прочитала усім присутнім свою поезію, про реалії сьогодення, яку написала ще вранці.

Частувалися смачними пампушками, усі разом колядували під музичний супровід Ігора Дзвонковського.

Ще довго у наших серцях будуть лунати колядки, а доки звучить пісня, доти непоборним є наш народ. І так хочеться вірити, щоб усі ці побажання, які прозвучали на заході збулися, щоб в Україні, такій багатій і пісенній країні, був мир, злагода, панувало добро, щирість, милосердя.

«А по тій Коляді

пробувайте в гаразді,

без турботи, без біди – до нової Коляди!»

Захід організовано та проведено відділенням соціально – побутової реабілітації Львівського міського територільного центру за підтримки усіх відділень соціальної допомоги вдома.

 

Поділитись: