За півроку фахівці «Психологічної майстерні» надали понад 1700 консультацій

За перше півріччя фахівці «Психологічної майстерні», яка діє у Львівському міському центрі соціальних служб, надали 1727 консультацій. Психологи  установи здійснювали психологічний супровід, а також організовували індивідуальні та групові консультації для усіх, хто звертався за допомогою.

«Вагому частину послуг, понад 700, наші фахівці надали людям, які приїхали до Львова через війну. Переважна більшість із них зверталась до нас із запитами, які пов’язані із воєнним станом в країні. Решта консультацій, а це понад 1000, отримали мешканці міста та львів’яни, які перебувають на обліку у нашій установі. От їх, головно, непокоїли проблеми у стосунках між підлітками, дітьми та батьками, поведінкові проблеми у дітей», – розповіла керівниця установи Ольга Малик.

Попри індивідуальні та групові консультації, які здійснюють фахівці «Психологічної майстерні», реалізується ряд інших психологічних проектів. Зокрема, популярними серед дітей та підлітків є такі ініціативи:

  • «0+» – інформаційний ресурс (онлайн рубрика), спрямована на популяризацію тем ментального здоров’я серед мешканців міста (відео, статті, прямі ефіри). Лише за 4 місяці цією рубрикою скористалось майже 400 осіб;
  • «Розвиваємось, граючись» – серія відео-занять для дітей від 3 до 7 років, спрямована на розвиток пізнавальних процесів, емоційної компетентності та творчих здібностей. За 2 місяці нею скористалось 310 дітей.
  • «З підлітками про ВСЕ» – комплекс тренінгових занять для підлітків, спрямованих на розуміння свого внутрішнього «Я», а також взаємодії з навколишнім світом. Уже відбулось 11 тренінгових занять. У кожній групі займається 10-12 учасників. 

За консультацією можна звернутись, власне, до фахівців «Психологічної майстерні». Працює вона у Львівському міському центрі соціальних служб, що на вул. Театральна, 10, (тел: 254 61 28 та 254 61 30).

Поділитись: