За дев’ять місяців соціальний патруль здійснив 111 виїздів: виявив 45 бездомних осіб

Від початку року соціальний патруль, який діє при Центрі обліку та нічного перебування бездомних осіб (вул. Кирилівська, 3а), здійснив 111 виїздів у місця скупчення людей, які не мають домівки. За цей період під час патрулювань виїзна бригада Центру виявила 45 бездомних осіб, які не перебували на обліку установи.

Загалом за час існування Центру працівники здійснили 2120 соціальних патрулів, під час яких виявили 380 осіб, котрі не перебували на обліку в Центрі. Під час соціального патрулювання соціальні працівники 196 разів викликали медиків та 40 – поліцію.

«Здебільшого соціальний патруль здійснює виїзди три рази на тиждень. Лише за останні сім днів під час патрулювань наші соціальні працівники виявили шістьох бездомних осіб», – розповіли в установі.   

Серед них – пан Орест. Його виявили соцпрацівники на вул. Личаківська, 52. Чоловік настільки змерз, що довелося викликати медиків. Його після огляду одразу ж доправили у лікарню швидкої допомоги. По завершенні лікування пана Ореста влаштують до відділення нічного перебування Центру обліку, де він зможе ночувати та нормально харчуватися.

Ще одна безхатня пара, яка скористалась допомогою соціального патруля, – Світлана та Олександр з м. Винники. Їх влаштували до відділення нічного перебування, де надали ліжко-місце та гаряче харчування. Далі на них чекає непростий шлях ресоціалізації та адаптації, ступневе повернення до самостійного соціально-корисного життя, зокрема, відновлення навичок самообслуговування.

«Ми надзвичайно радіємо, коли наша робота йде на користь бездомним людям. Але найбільше тішимося тоді, коли після клопіткої роботи фахівців, наші підопічні повертаються до нормального життя: тобто знаходять роботу і житло», – додали у Центрі обліку.

Водночас у Центрі обліку та нічного перебування бездомних осіб звертаються до усіх небайдужих львів’ян з проханням повідомляти про місця перебування бездомних осіб, якщо вони потребують допомоги, за тел.: 15-80, 233-14-79. Адже просте повідомлення може врятувати людині, яка опинилась на вулиці, життя.

Поділитись: