За десять місяців соціальний патруль здійснив 124 виїзди: виявили 50 бездомних осіб

Від початку року соціальний патруль, який діє при Центрі обліку та нічного перебування бездомних осіб (вул. Кирилівська, 3а), здійснив 124 виїзди у місця скупчення людей, які не мають домівки. За цей період під час патрулювань виїзна бригада Центру виявила 50 бездомних осіб, які не перебували на обліку установи.

Загалом за час існування Центру працівники здійснили 2134 соціальні патрулі, під час яких виявили 385 осіб, котрі не перебували на обліку в Центрі. Під час соціального патрулювання соціальні працівники 197 разів викликали медиків та 41 – поліцію.

Здебільшого соціальний патруль здійснює виїзди три рази на тиждень. Лише за останні сім днів під час патрулювань соціальні працівники Центру обліку виявили двох бездомних осіб.

Зокрема, на вул. Кульпарківська, 95 соціальний патруль виявив бездомного чоловіка. Про нього повідомила небайдужа львів’янка. Чоловік поводився доволі агресивно. Тож довелося викликати правоохоронців та медиків.

Ще один виклик здійснили мешканці будинку, що на вул. Одеська,12. У під’їзді дому перебував бездомний молодий чоловік. Соціальні працівники здійснили виїзд та з’ясували, що хлопець є внутрішньо переміщеною особою. Після роз’яснень він погодився переїхати на нічліг до Центру обліку.

«Ми надзвичайно радіємо, коли наша робота йде на користь бездомним людям. Але найбільше тішимося тоді, коли після клопіткої роботи фахівців, наші підопічні повертаються до нормального життя: тобто знаходять роботу і житло», – додали у Центрі обліку.

Водночас у Центрі обліку та нічного перебування бездомних осіб звертаються до усіх небайдужих львів’ян з проханням повідомляти про місця перебування бездомних осіб, якщо вони потребують допомоги, за тел.: 15-80, 233-14-79. Адже просте повідомлення може врятувати людині, яка опинилась на вулиці, життя.

Поділитись: