За час війни психологічну підтримку у Львові отримали понад 700 українців

Від початку повномасштабного збройного вторгнення росії в Україну, львівські психологи й психотерапевти допомагають українцям. Лише у Львівському центрі соціальних служб за цей час надали понад 700 психологічних консультацій.

«Кожного дня до нас надходять дзвінки зі всієї України із запитом психологічної підтримки, особливо в період сирен чи бомбардувань. Проте не всі люди потребують повноцінної психологічної консультації – декому просто потрібно, щоб їх вислухали, щоб була змога виговоритись. У теперішній час важко залишатись наодинці, у людей загострюється відчуття самотності. Тому надважливим є мати кому сказати про свої переживання», – зазначають у львівському центрі соціальних служб.

За час війни фахівці центру організували також понад 20 індивідуальних та групових консультацій і провели навчання для волонтерів із надання першої психологічної допомоги. Водночас, майже 300 діток пройшли тренінги щодо саморегуляції, де навчалися технікам зняття напруги та стресу.

Фахівці наголошують, що зараз для кожного дуже важливо, щоби хтось був поруч та «повертав» у теперішній стан, і просто давав відчуття того, що ми не самі.

Нагадаємо, у Львові діє цілодобова лінія психологічної підтримки для всіх, хто її потребує. Цю допомогу надають фахівці центру. Психологічну допомогу можна отримати за номером телефону 0800307305. Дзвінки з номерів будь-яких операторів – безкоштовні.

Поділитись: