Юні співаки та танцюристи подарували львів’янам поважного віку «Свято весни»

Дружно зустріли весну літні львів`яни, які перебувають на обслуговуванні у Львівському міському територіальному центрі соціального обслуговування: для них у приміщенні актового залу Франківської райадміністрації юні співаки та танцюристи організували святковий весняний концерт.

Програма концерту була надзвичайно насиченою та цікавою. Перед бабусями та дідусями виступили талановиті діти Центру дитячої та юнацької творчості Залізничного району міста Львова. Зокрема, присутніх тішили своїми виступамизразкова циркова студія «Львівські віртуози», зразковий вокально-інструментальний ансамбль «Вишиваночка», молодіжний клуб «Дозвілля», вокально-хореографічний ансамбль «Веснянка», ансамбль бального танцю «Аеліта».

«Усі ці колективи створили радісний настрій та подарували море позитивних емоцій слухачам, які щиро захоплювалися маленькими артистами з великими талантами. Увесь зал не шкодував долонь для оплесків. Заряджені справді весняним настроєм повертались додому», – розповіли у Львівському міському територіальному центрі.

Загалом працівники територіального центру у центрах дозвілля для літніх громадян, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше людей поважного віку, щоденно проводять різнопланові заходи. У заходах беруть участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник Львівського міського терцентру.

Поділитись: