Як отримати статус учасника бойових дій: алгоритм оформлення документів

Міністерство оборони України завершило необхідні дії для початку оформлення документів, що посвідчують особу учасників бойових дій під час відсічі загальної агресії росії. Тож від 1 грудня розпочався процес оформлення таких документів. Про це інформує Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій.

uk-first-column">

Відповідно до розробленого алгоритму, комісії з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій зобов’язані у місячний строк з дня отримання клопотання розглянути його та довести прийняте комісією рішення до відповідного командира військової частини.

Детальніше про те, хто може отримати статус учасника бойових дій, перелік необхідних документів та алгоритм оформлення, можна прочитати тут: ALHORYTM_nadannya_statusu_UBD.pdf (mil.gov.ua) .

Нагадуємо, що Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій функціонує з 2015 року та є одним з найдавніших центрів такого типу. У центрі надають психологічні та юридичні консультації захисникам та їх рідним.

«Попри те, що основна частина учасників бойових дії зараз знаходиться на фронті, – кількість наших відвідувачів все одно зростає. Вони звертаються за різними типами консультацій, за моральною та психологічною підтримкою. Зокрема, військові прагнуть спілкування, вони хочуть продовжувати розвивати своє життя, інтегруватись у суспільство після повернення з зони бойових дій – саме в цьому спеціалісти центру допомагають нашим захисникам та членам їх сімей», – каже Світлана Ткачук, керівниця Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій.

Центр надання послуг учасникам бойових дій розташований у Львові за адресою вул. Пекарська, 41, тел. 067 962 8325.

 

Поділитись: