«Я мрію..»: у Львові відкрили виставку малюнків дітей з інвалідністю

Сьогодні, у мистецькому просторі «РадіоГараж», що на вул. Князя Романа, 6, урочисто відкрили виставку малюнків «Я мрію..». Усі роботи створили діти з інвалідністю, які відвідують інклюзивний гурток «Творча майстерня». Цей гурток діє при Львівському міському центрі соціальних служб.

Загалом цього року участь у виставці « Я мрію…» взяли 34 дитини з інвалідністю. І до цієї важливої мистецької події діти готувались упродовж року.

«Діти творили, спілкувались, вчились працювати з різними художніми матеріалами та використовували різні техніки малювання. Вони на полотні візуалізували свої мрії. І більшість малюнків у них вийшло про Мир і Перемогу: для здійснення мрій це є найважливішою умовою. Усі діти дуже старались, адже хотіли представити на виставці свої найкращі роботи», – розповіли в установі.

Не обійшлось під час урочистостей без приємностей, які підготували організатори для маленьких учасників виставки. Зокрема, усім дітям вручили дипломи учасників та подарунки – канцтовари. Крім того, вони переглянули виставу «Соломійчин дивосвіт»,  а також відбулось солодке частування.

Виставка буде відкритою до перегляду до 14 жовтня. Всі бажаючи можуть відвідати захід з 14:00 до18:00 год.

Нагадаємо, що це вже третя виставки робіт учасників інклюзивного гуртка «Творча майстерня». Торік відбулась виставка робіт дітей з інвалідністю на тему «Архітектурно-графічний Львів». А гурток «Творча майстерня» діє при Львівському міському центрі соціальних служб уже чотири роки поспіль.

Поділитись: