Виставки, екскурсії, мандрівки: львів’яни літнього віку цікаво проводять дозвілля

Літні львів’яни – підопічні міського територіального центру побували на виставці живопису Олесі Казнох «Орна земля», яка триває в Мистецькій галереї «Зелена Канапа».

«Відвідувачі оглянули експозицію, на якій представлено понад 20 творів у техніці олійного живопису на полотні з використанням старих вишивок та мережок. Більшість творів – з циклу «Орна земля», а також з нового циклу «Співставляння» і «Так природно». Особливу увагу присутні звернули на автопортрет у стилістиці першої виставки Олесі Казнох «Моє ремесло», – розповіла організатор культурно – дозвіллєвої діяльності Львівського міського територіального центру Віра Костецька.

Крім того, під час мандрівки літні львів’яни відвідали Галерею сучасного сакрального мистецтва «IconArt», де представлена виставка Уляни Томкевич «Про Тому».

«Люди, які перебувають на схилі літ, потребують не меншої життєвої активності ніж молодь. Власне, в цей період життя хочеться пізнати то нове, на що не вистачало часу чи не було змоги в молоді роки. Тому організація таких заходів дає змогу старшим людям й надалі розвиватись і відчувати себе активними членами громади», – додала Віра Костецька.

Загалом працівники територіального центру у центрах дозвілля для літніх громадян, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше людей поважного віку, щоденно проводять різнопланові заходи. У заходах беруть участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник Львівського міського терцентру.

 

Поділитись: