У Всесвітній день захисту дітей проходив «Літній реабілітаційно – оздоровчий табір для дітей з вадами слуху та батьків, що їх виховують

Символічно, у Всесвітній день захисту дітей, 1 червня 2017 року (по 14 червня 2017), проходив «Літній реабілітаційно – оздоровчий табір для дітей з вадами слуху та батьків, що їх виховують, під керівництвом спеціалістів. Місце проведення заходу село Явора Турківського району Львівської області. Цього року в Карпатах оздоровилось та пройшло слухо – мовну реабілітацію 25 дітей та батьків (мешканці міста Львова). Захід профінансовано управлінням соціального захисту ДГП ЛМР на суму – 105,0 тис. грн. Також реалізувати захід матеріально допомогли ТзОВ «ДЕОС – реліз».

Протягом цілого періоду перебування у таборі з дітьми займались спеціалісти ( 2 сурдопедагоги – Довганик Світлана, Сапожникова Алла та музичний керівник – Оленко Наталія). Цілий день діти були задіяні в заняттях з розвитку мовлення та слухового сприймання, з розвитку дрібної моторики, музичних заняттях, заняттях з театрального мистецтва. Ввечері для батьків проводились психологічні розвантажувальні тренінги, бесіди – обмін досвідом, навчальні семінари з питань реабілітації дітей з вадами слуху. 11 червня діти показали свято «Літо зустрічаймо». Протягом табору діти підготували вистави «Гуси – Лебеді», «Білосніжка і семеро гномів», «Микита – Кожум’яка », «Снігова Королева»; були проведені конкурси «Дівоча краса» та «Хлопчача звитяга». Батьки підготували і показали вистави «Бременські музиканти» та «Колобок».

Під час табору були проведені такі екскурсії: зоопарк у смт «Меденичі», поїздка на перевал, ГЕС «Явора», похід до церкви на Зелені свята, походи в гори.

 

Поділитись: