Громадянин Канади Кевін Луіджі Джордані, який після того, яквтратив усі свої гроші, банківські картки та документи, понад півтора місяця провів у Львівському Центрі обліку та нічного перебування бездомних осіб, що на вул. Кирилівській, 3а, поїхав на батьківщину. Допомогли Кевіну вернутися до Канади спільно працівники Центру та Консульства Канади у Львові.

Як розповіли у Центрі, потрапив Кевін до них ще наприкінці листопада. Він прийшов і пояснив, що фактично опинився на вулиці, адже у нього немає ні грошей, ні платіжних карток, ані документів – усе втрачено. Відповідно, він немає коштів аби поїсти і заплатити за ночівлю. Чоловік виглядав вкрай знесиленим і таким, що потребує медичного огляду. Тож, зважаючи на обставини, Кевін став клієнтом Центру на понад півтора місяця, де йому надали усю необхідну допомогу.

За допомогу громадянину КанадиКевіну Луіджі Джордані щиру подяку працівникам Центру висловили у Консульстві Канади у Львові, про що повідомили в офіційному листі. «Завдяки доброзичливості та відкритості персоналу, п. Джордані знайшов розуміння та укриття у Центрі. Ми сердечно дякуємо за терпеливість соціальних працівників і медичного персоналу Центру, а також за усі зусилля у вирішенні справи п. Джордані. Завдяки цьому Консульство Канади у Львові змогло успішно вирішити проблему із документами та перельотом п. Джордані до Канади», – йдеться у листі.

Нагадаємо, що Центр обліку та нічного перебування бездомних осіб є бюджетною установою управління соціального захисту Львівської міської ради. Відповідно до своїх завдань Центр веде первинний облік бездомних громадян, видає посвідчення про взяття на облік, сприяє реєстрації переважного місцезнаходження, надає інформаційні, правові та консультаційні послуги, тощо.

Поділитись: