«Вознесіння Христове – шлях до духовного вознесіння кожного з нас»

Вчора, з нагоди свята Вознесіння Господнього, львів’яни літнього віку, які перебувають на обслуговуванні у Львівському міському територіальному центрі, відвідали церкву Різдва Пресвятої Богородиці, де відбулась святкова Божественна літургія.

За переказами Церкви, свято Вознесіння Господа нашого Ісуса Христа – одне з центральних свят усього християнського світу. Царство Небесне, колись закрите для нас, царство істини, добра і краси, тепер відкрите і підготовлене для людини. Для його придбання не потрібно багато слів, або яких-небудь великих справ. Досить, пробачивши образи і відкинувши сумніви, згадати про любов Божу і примиритись з Ним через Господа Ісуса Христа.

Сьогодні, у свято Христового Вознесіння, для нас є слушна нагода ще раз замислитись, спокійно проаналізувати своє життя, „вознестися” над метушнею земною, подумати, чи завжди наші вчинки достойні нашого Вчителя, чи по праву ми називаємо себе християнами?.

І тому у це свято – свято Вознесіння Господнього – важливо кожному з нас пам’ятати, що нам належить не тільки своїм прагненням, але й своїми словами, своїми вчинками, всім своїм життям возноситися від земного до небесного. Кожного дня, хоч – на одну сходинку! Бо ми маємо усвідомлювати, що не земне, а саме Небесне Царство є тим місцем, до якого має прагнути і в яке повинна увійти кожна віруюча людина.

Організувала відвідування храму організатор культурно-дозвіллєвої діяльності відділення соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру.

 

Поділитись: