На засіданні сесії Львівської міської ради 14 лютого 2019 року внесено зміни до «Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян м. Львова», а саме встановлення додаткових соціальних гарантій членам сімей загиблих в авіакатастрофі, яка сталась на військовому летовищі «Скнилів» 27.07.2002, створення сприятливих умов для розвитку громадських об’єднань, забезпечення функціонування закладів соціального спрямування.

«Програма у частині надання допомог, пільг з послуг зв’язку та компенсаційних виплат ґрунтується на створенні у місті системи цільової адресної допомоги малозабезпеченим мешканцям, а також в окремих випадках — іншим категоріям громадян. Зокрема, результати зустрічей з членами сімей загиблих в авіакатастрофі, яка сталася на військовому летовищі „Скнилів“ 27 липня 2002 року, аналіз матеріального забезпечення цих осіб вказує на необхідність встановлення додаткових соціальних гарантій зазначеній категорії громадян міста. З огляду на постійне підвищення вартості житлово-комунальних послуг, доцільним є встановлення пільг на оплату житлово-комунальних послуг членами сімей загиблих в авіакатастрофі, яка сталася на військовому летовищі „Скнилів“, аналогічних пільги запроваджено у 2002 році для львів’ян, які є особами з інвалідністю по зору», — зазначили в управлінні соціального захисту ЛМР.

На сьогодні у місті Львові проживає 61 особа, які втратили рідних (дітей, батьків, братів, сестер) в авіакатастрові, яка сталася на військовому летовищі «Скнилів» 27 липня 2002 року. Примірна потреба в коштах, передбачених для надання пільг цим особам (в межах соціальних нормативів) — 34 тис грн щомісячно.

Поділитись: