Виконавчий комітет прийняв ряд рішень щодо виплати матеріальної допомоги воїнам АТО та родичам загиблих на Скнилові

Сьогодні виконавчий комітет ЛМР прийняв кілька надзвичайно важливих соціальних рішень: про виплату матеріальної допомоги у 100 тис гривень воїнам АТО; виплату у 25 тис гривень воїнам-контрактникам з числа внутрішньо переміщених осіб; виплату щомісячної адресної грошової допомоги непрацездатним членам родин загиблих в авіакатастрофі на Скнилівському летовищі. А саме:

  • Ще 115 воїнів АТО/ООС отримають від міста по 100 тисяч гривень. На виплату у бюджеті передбачено 11,5 млн гривень. Загалом, нагадаю, матеріальну допомогу у 100 тисяч уже отримали 4297 воїнів на загальну суму 429,7 млн грн. Таку виплату вони отримуватимуть до 2022 року. І лише цього року на ці потреби скеруємо 105 млн грн.
  • Відтепер (відповідно до ухвали N117) право на одноразову допомогу у 25 тис гривень мають і воїни-контрактники з числа внутрішньо переміщених осіб, які в силу обставин, що склалися, фактично проживають на території Львівської МТГ без реєстрації місця проживання. Таке рішення, безумовно, підтвердить нашу повагу до захисників України з числа ВПО, ліквідує соціальну напругу серед них, покращить матеріальне становище їх та їхніх родин.
  • Місто (на виконання ухвали N118 ) виплачуватиме щомісячну адресну грошову допомогу одній із найбільш вразливих категорій мешканців Львівської МТГ – непрацездатним членам родин загиблих в авіакатастрофі на Скнилівському летовищі. Цю доплату отримуватимуть члени родин загиблих, дохід яких не перевищує двох розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність.
Теги:
Поділитись: