Відвідувачі центрів дозвілля Львівського міського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян побували у Міжнародному аеропорту «Львів»

28 квітня відвідувачі центрів дозвілля Львівського міського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян побували у Міжнародному аеропорту «Львів» імені Данила Галицького з метою ознайомлення з інфраструктурою нового терміналу А. Серед нас були люди, які ще не встигли побувати у цьому місці Львова, і яким було надзвичайно цікаво, адже це найбільший за пасажиропотоком та маршрутною мережею у західній Україні аеропорт.

Біля головного входу в термінал нам пощастило оглянути 5 – ту міжнародну агропромислову виставку – один з найбільших заходів аграрної галузі в східній Європі. З 2016 цей форум проходить у двох містах України – Львові та Харкові, орієнтований на дрібних і середніх фермерів виробників органічної продукції, овочів, ягід, садівництва та рибної продукції. Літні Львів`янки побачили сучасні зернозбиральні машини, комбайни, жниварки, трактор. Багато з них є вихідцями з села і були здивовані швидкістю прогресу. Відпочивши після екскурсії на зупинці тролейбуса № 9, з великим багажем інформації поїхали додому.

Захід організовано відділенням соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру та проведено соціальними робітниками Фіялкою Надією та Баховською Наталією.

 

Поділитись: