Відвідувачі центрів денного дозвілля Львівського міського територіального центру активно провели час у «Горіховому гаю»

27 серпня 2017 року відвідувачі центрів денного дозвілля Львівського міського територіального центру активно провели час у «Горіховому гаю».

«Горі́ховий Гай» — парк у південній частині міста Львова (Франківський район), між вулицями Володимира Великого, Княгині Ольги та залізничною колією лінії Львів — Ходорів. Частина парку розкинулася в районі будинку Податкової адміністрації — на захід від студентських гуртожитків Національного університету «Львівська політехніка», від залізничного полотна до вулиці Сахарова.

Загальна площа близько 40 га. На території парку є два озера і Олеська долина, якою протікає потічок Вулька, що впадає до Полтви. Одне з озер заболочене і повільно висихає та заростає рослинністю.

Назва парку походить від численних горіхів, що ростуть у ньому. Стара офіційна назва парку до початку 1990-х років — «Парк 30-річчя звільнення Львова». За радянських часів у парку було збудовано кінотеатр «Орлёнок» (теперішня назва — «Сокіл»).

Розпочався захід з активної руханки на спортивному майданчику, яку люб`язно погодилися провести відвідувачка центру денного дозвілля при храмі Всіх Святих Українського Народу Марія Обертан, а також сестри медичні з масажу Петро та Ольга.

Хочемо зазначити, що п. Марія у свої 80 веде дуже активний спосіб життя. Пробігає щодня 10 км, і бере участь у марафонах на великі відстані.

Люди похилого віку із задоволенням виконували всі вправи і руханка перетворилася у веселу гру.

Після такої фізичної активності літні львів`яни відпочивали у затінку дерев, пригощалися різними смаколиками та фруктами, співали пісень, згадували молоді роки.

Захід організовано відділенням соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру.

 

Поділитись: