Відвідувачі терцентру відзначили День поезії

Минулої п`ятниці, 25 березня, у бібліотеці № 5 ім. А. Церетелі, відвідувачі центрів дозвілля відзначили Всесвітній день поезії.Під час зустрічі слухачі дізнались, що за ініціативою ЮНЕСКО в 1999 р. було встановлено святкування Всесвітнього дня поезії 21 березня.

Що таке поезія? Поезія-художньо-образна словесна творчість, це твори написані віршами.Ось що таке поезія на словниковій мові. Але на нашу думку – це сухе, безбарвне пояснення слова “поезія”.

Насправді ж, слово “поезія” вбирає в себе багато понять. Поезія-це коли ти летиш рядками і наповнюєшся енергетикою слова, отримуючи естетичну насолоду; це коли хочеться перечитувати та знаходити щось нове. Поезія – це сум, чарівність, музика, дотик до душі, струни якої ще довго будуть бриніти. І чим частіше – тим краще.Тоді людина буде духовно вищою і красивішою.

Літнім городянам зачитувала свою власну поезію письменниця, перекладачка, педагог та організатор оригінальних літературно-освітніх заходів. Наталія Трохим. Наприкінці зустрічі дідусі та бабусі насолоджувались класичною музикою які із задоволенням виконали учні Львівської середньої спеціальної музичної школи-інтернату ім. С. Крушельницької. Захід провела та організувала соціальний робітник відділення соціально- побутової реабілітації Фіялка Надія

Цієї п`ятниці 25 березня у Бібліотеці № 5 ім. А. Церетелі відвідувачі центрів дозвілля відзначили Всесвітній день поезії. В ході зустрічі слухачі дізнались, що за ініціативою ЮНЕСКО в 1999 р. було встановлено святкування Всесвітнього дня поезії 21 березня. Що таке поезія? Поезія-художньо-образна словесна творчість, це твори написані віршами.Ось що таке поезія на словниковій мові.Це сухе, безбарвне пояснення слова “поезія”.
Насправді ж слово “поезія” вбирає в себе багато понять.Поезія-це коли ти летиш рядками і наповнюєшся енергетикою слова, отримуючи естетичну насолоду.Це коли хочеться перечитувати, знаходити щось нове. Поезія – це сум, чарівність, музика, дотик до душі, струни якої ще довго будуть бриніти.І чим частіше – тим краще.Тоді людина буде духовно вищою і красивішою. Літнім городянам зачитувала свою власну поезію письменниця, перекладачка, педагог та організатор оригінальних літературно-освітніх заходів. Наталія Трохим. Наприкінці зустрічі дідусі та бабусі насолоджувались класичною музикою які із задоволенням виконали учні Львівської середньої спеціальної музичної школи-інтернату ім. С. Крушельницької. Захід провела та організувала соціальний робітник відділення соціально- побутової реабілітації Фіялка Надія

 

Поділитись: