Відвідувачі дозвілля при Храмі Покров Пресвятої Богородиці побували на екскурсії в Латинському кафедральному соборі у Львові

19 липня 2017 року у середу відвідувачі дозвілля при Храмі Покров Пресвятої Богородиці побували на екскурсії в Латинському кафедральному соборі у Львові.

Латинський кафедральний собор – чи не єдина вціліла пам`ятка готичної архітектури древнього Львова. Храм споруджено на місці, де за княжих часів стояла православна церква Успіння Пресвятої Богородиці. У приміщенні храму знаходяться цінні вівтарі, каплиці та епітафії. У храмі зберігся чудовий орган з 1839 року. Своїм мелодійним звуком він і нині милує слух, супроводжуючи Служби Божі. У 2001 році під час свого візиту в Україну, Латинську катедру відвідав Папа Римський – Іоан ПавлоІІ.

Латинський кафедральний собор розташований в тій частині міста, де проживали в основному католики, саме тому тут знаходиться головний храм римо-католиків у Львові, до якого і сьогодні з`їзджаються тисячі віруючих та паломників з найвіддаленіших земель.

Дідусі і бабусі із задоволенням слухали розповідь про Латинський кафедральний собор або Архікатедральна базиліка Успіння Пресвятої Діви Марії.

Захід організовано відділенням соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру.

Соціальний робітник Лук`янова О.М.

 

Поділитись: