Відпочинок задля єднання: для сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах, організували сімейне таборування

Група дітей разом із батьками вирушила на сімейне таборування у комплекс «Резиденція Горицвіт», що у с. Орявчик, де усіх чекає чудовий відпочинок. Це стало можливим завдяки заходу «Сімейний табір «Відпочинок задля єднання», який напрацювали в БФ «Карітас-Львів УГКЦ» та фінансовій підтримці міської ради. На таборування з бюджету скерували 43 тис грн.

«Багато родин не мають можливості проводити спільно літній відпочинок у рекреаційних зонах України. Є сім`ї, які відносять до категорії бідних, в яких через важкий матеріальний стан, чи через відсутні у батьків навичок спільного проведення дозвілля – спільному відпочинку з дітьми надається неналежна увага. А спільний сімейний відпочинок допомогає зміцнити взаєморозуміння та зблизити батьків та дітей», – розповіли організатори.

Діти та їх батьки упродовж 4 днів матимуть змогу ознайомитись із альтернативними методами організації сімейного дозвілля. Зможуть відпочити та попрацювати над сімейним мікрокліматом спільно із психологом, виконуватимуть завдання на згуртування та командну роботу. Будуть, зокрема, заняття з рукоділля та арт-терапії,  активні та спортивні ігри, драм-театр і різні пригоди.

На таборування поїхали діти віком від 8-13 років, які є бенефіціарами БО БФ «Карітас-Львів УГКЦ», та один із їх батьків.

Поділитись: