Відома львів’янка Броніслава Чечіна відзначила столітній ювілей

Відома львів’янка Броніслава Чечіна — заслужений працівник фізичної культури та спорту, багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів СРСР з ковзанярського спорту, відсвяткувала свої уродини: 20 серпня 2018 року їй виповнилось 100 років.

З нагоди уродин працівники управління соціального захисту ЛМР привітали ювілярку, вручили їй одноразову матеріальну допомогу у 5 тисяч гривень, вітальний лист від громади міста Львова та пам’ятну медаль Покровитель Львова “Святий Юрій”.

Як повідомили в управлінні, загалом у 2018-му році свої уродини вже відзначили 15 львів’ян-довгожителів: 7 громадян, яким виповнилося 100 років, і 8 – яким 101 та більше років.До речі, окрім Броніслави Чечіної у серпні ще двоє львів’янок святкували День народження. Зокрема, 15 серпня виповнилось 103 роки Катерині Партем. А 8-го серпня свої 109 років відзначила найстарша мешканка Львова Сара Никифоренко.

Крім того, цьогоріч святкуватимуть свій столітній ювілей ще 6 львів’ян. А 8 мешканців Львова відзначатимуть 101 та більше років.

Нагадаємо, що одноразова матеріальна допомога у 5 тисяч гривень виплачується відповідно до розпорядження міського голови від 27.12.2017 № 778 “Про надання одноразової матеріальної допомоги особам, яким у 2018 році виповниться 100 і більше років” (зі змінами). Загалом у 2018 р. на виплати одноразової допомоги для львів’ян-довгожителів у бюджеті передбачили 145 тис. грн. А з нагоди столітнього ювілею мешканцям Львова, попри матеріальну допомогу, вручають також вітальний лист від мера міста та пам’ятну медаль.

Поділитись: