Від фізики до біології: у Львові працювала Мобільна наукова лабораторія для дітей

Сьогодні у Львові просто неба влаштували цікаву подію для дітей – «Мобільну наукову лабораторію». Учасниками заходу стали діти із сімей у складних життєвих обставинах, з інвалідністю та діти внутрішньо переміщених осіб.

У сквері ім. Сергія Дмитровського встановили десять експонатів. Кожен виставлений предмет у доступній та цікавій формі розкривав одне явище, яке можна відчути чи побачити у повсякденному житті.

«Дітям пояснили, що таке атмосферний тиск і сила тяжіння, розповіли як працює організм людини, вивчали з ними знак безкінечності та розглянули інші явища. Усе це навчання відбувалось в інтерактивній формі – юні дослідники з величезним задоволенням експериментували та досліджували», – розповіли організатори.

Дітям найбільше сподобались експонати: «Людина-пазл» (вивчення анатомії людини), «Магдебурзький експеримент» (вивчення атмосферного тиску), «Стрічка Мебіуса» (вивчення знаку безкінечності на прикладі двовимірного та тривимірного світу).

Влаштували захід Львівський міський центр соціальних служб разом з Центром професійного розвитку педагогічних працівників.

Поділитись: