Ветерани допомагають зібрати кошти на банк крові для собак у Львові

У Львові українській військові ветерани вирішили допомогти створити унікальний для Західної України банк крові для чотирилапих. Для цього разом з підопічними ЛКП «Лев», безпритульними собаками, що мріють про родину, військові взяли участь у проекті «Вірні назавжди», у межах якого розроблено благодійний календар на 2019 рік. Придбавши його, можна долучитеся до доброї справи і разом з українськими героями допомогти врятувати ще більше собак!

Для того, аби якнайбільше людей дізналися про можливість придбати календар, у Львові розміщено соціальну рекламу, на якій собаки та військові разом як символ вірності та відданості!

До проекту як благодійник долучилася Марта Сирко, відома українська фотограф, яка працює з зірками шоу-бізнесу, а для ЛКП «Лев» вже другий рік безкоштовно робить фотосети, які сприяють підвищенню рівня прилаштувань тварин з вулиці у родини.

Ініціаторами проекту для допомоги собакам був Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій та Львівська міська рада.

«У суспільстві дуже часто військових, ветеранів мимоволі стараються не зауважувати, створювати свої, хибні уявлення про цих хлопців та дівчат, так і вуличні собаки — це явище болюче та малоцікаве для загалу. У проекті ці дві теми об’єднані для спільної чудової мети. У тісній співпраці чотирилапих та ветеранів ми створили календар, кошти з продажу якого, будуть спрямовані на створення банку крові в ЛКП „ЛЕВ“. Метою проекту „Вірні назавжди“ перш за все є показати громаді, що ветерани — це сильні люди, які здатні допомагати та творити добро, а також привернути увагу до проблем песиків, які шукають свою домівку чи потребують лікування», — каже головний спеціаліст відділу промоцій міста управління інформації та зовнішніх відносин департаменту «Адміністрація міського голови» Львівської міської ради Ольга Бачинська.

«Ця ідея була у мене ще з минулого року, але що ширше дізнавалась про роботу ЛКП „ЛЕВ“, то більше розуміла, що її потрібно втілити. „Вірні назавжди“ — потрібний проект як для хвостатих друзів так і для ветеранів. Варто звертати увагу на сильних людей з серцем в якому є місце і для захисту, і любові до чотирилапих друзів. Знаю, що цей проект тільки початок, адже є ще багато планів та ідей щодо двосторонньої реабілітації та соціалізації», — розповіла Софія Дубик, фахівець із зв’язків з громадськістю та пресою Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій.

Календар можна буде придбати. 8 грудня на площі Ринок о 15.00 запланована презентація цього проекту та благодійного календаря «Вірні завжди». Придбати календарі можна буде в ЛКП «Лев» (Львів, вул. Промислова, 56), на Різдвяному ярмарку у Львові та онлайн (деталі дізнайтеся в ЛКП «Лев»: 068 535 4545).

Поділитись: