Весело, яскраво, динамічно: літні львів’янки змагалися у «Лазертаг»

Для групи львів’янок поважного віку, які відвідують Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування, організували командно-тактичну гру «Лазертаг». Допомогли організувати цей захоплюючий захід представники Асоціації Пейнтболу України. Грали учасники просто неба на території відпочинкового комплексу «Перлина Львова», що  у Брюховичах. 

«Лазертаг» – чудовий спосіб активного відпочинку, який дає можливість зняти стрес. Він розвиває фізичну витривалість, швидкість мислення, кмітливість і командний дух. А ще «Лазертаг» – абсолюто безпечна і, водночас, максимально комфортна розвага. Нашим панянкам не потрібно було одягати жодних захисних масок, жилетів чи захисного одягу. Усе обладнання – легке та високотехнологічне. Тому учасниці гри отримали максимум задоволення», – розповіли в установі.

Загалом у терцентрі особливо багато часу приділяють саме фізичним заняттям. В установі для літніх людей організовують заняття з йоги, тренування зі скандинавської ходьби, спортивні розминки на тренажерах, оздоровчі прогулянки. Кожне заняття відбувається двічі на тиждень. Крім того, відбуваються турніри з боулінгу та більярду.

Слід зазначити, що працівники територіального центру, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше літніх людей, щоденно проводять різнопланові заходи. У кожному заході бере участь 10-20 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник установи.

Довідка: 

Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування опікується вразливими групами населення та/або людьми похилого віку, що перебувають у складних життєвих обставинах. Центр працює за адресою: м. Львів, вулиця Генерала Чупринки, 58а.

Поділитись: