Великодня вервиця. Писанкарство

У Львові триває ряд заходів, організованих Львівським міським територіальним центром соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян «Великодня вервиця».

8 квітня у храмі «Всіх святих українського народу», що на вул. С.Петлюри,32, відділення соціально-побутової реабілітації провело другу намистину вервиці – духовну зустріч, а також майстер-клас з писанкарства.

Літні львів’яни прослухали змістовну та цікаву лекцію від отця Любомира про свято Благовіщення.

Другою частиною зустрічі був майстер-клас з писанкарства, який провела майстриня Шевченківського УДЮМК п. Соломія. «Сам звичай писанок має витоки з символічного значення яйця, яке майже у всіх народів світу вважалося джерелом життя, символом початку життя, символом сонця. Безліч легенд і міфів народів світу пов’язані з культом яйця» – розповіла присутнім майстриня.

Всі бажаючі взяли участь у майстер-класі. Багато хто взявся розписувати яйце вперше.

«Результат нас усіх здивував. Подивіться які красиві яскраві писанки виготовили наші підопічні!» – поділилася враженнями завідувач відділення соціально-побутової реабілітації Вікторія Тарасенко-Романів.

«Сьогодні писанкарство збереглося і розвивається завдяки майстрам старшого покоління у багатьох давніх осередках цього виду мистецтва. Цей вид народної творчості вимагає не тільки тонкого відчуття ритму, узгодження кольорів, а й копіткої, наполегливої працї. Але наші бабусі та дідусі чудово справилися!»-зазначив директор територіального центру Віталій Брославський.

Нагадуємо,що що у ряд заходів «Великодня вервиця» додався ще один – духовна сторінка,а також майстер-клас по прикрашанню вербових гілочок у храмі Різдва Пресвятої Богородиці 20 квітня 2016 року за адресою: пр. Червоної калини,70.Поч.0 13.00 год.

Запрошуємо відвідати цикл заходів «Великодня вервиця» всіх бажаючих. Деталі можна дізнатися у Львівському міському територіальному центрі соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян за адресою: м. Львів, вул. Ген. Чупринки,58,а. Довідка за телефоном 238-32-74.

 

Поділитись: