У Львові з нагоди Великодня, для найбільш незахищених та малозабезпечених мешканців міста підготували низку соціальних заходів. Серед них — спільне освячення великодніх продуктових наборів та Великодні сніданки. Про це повідомили в департаменті гуманітарної політики Львівської міської ради.

«Цього року у місті ми започаткували дещо нову традицію святкування Великодня для потребуючих. Майже десять років поспіль місто для найбільш вразливих мешканців організовувало сніданок у Великодню неділю: найчастіше він відбувався у дворі школи. Проте цього року церемонія спільного освячення пакуночків із продуктовими наборами відбудеться у Великодню суботу в Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла, що на вул. Театральній, 11. На наш погляд, саме такий формат є більш святковий і атмосферний.

До слова, у складі пакуночка — традиційні наїдки українського Великоднього столу: паска, ковбаска, яйця, масло, сир, а також солодка випічка та сік. Після спільної молитви та освячення працівники управління соціального захисту роздадуть їх найбільш потребуючим львів’янам, яких запросили до храму», — розповіла директорка департаменту гуманітарної політики ЛМР Галина Слічна.

Крім того, у день Світлого Великодня для безхатченків, які отримують послуги у Центрі обліку та нічного перебування бездомних, накриють великодній стіл. Тож люди, які через різні життєві обставини не мають домівки, зможуть спільно покуштувати традиційні великодні українські страви: паску, яйця, ковбаску, випічки та інші наїдки. А розпочнеться сніданок зі спільної молитви. До організації сніданку традиційно долучаються релігійні громади Львова, благодійники та підприємці. Великодній сніданок у Центрі обліку та нічного перебування бездомних осіб відбудеться уже вдесяте.

У Пасхальну неділю, 28 квітня, також організовує Великодній сніданок для потребуючих й ЛМГО «Оселя». Розпочнеться він о 12.00 год. у Львівському палаці мистецтв, що вул. Коперника, 17. Зауважимо також, що з нагоди Великодня, ЛМГО «Оселя» отримає від міста допомогу: управління соціально захисту закупило й передасть «Оселі» 100 продуктових наборів. У їх складі — паска, ковбаса, яйця, сир, масло, солодкий рулет і сік.

Поділитись: