Великдень для потребуючих: для найбільш незахищених мешканців Львівської громади відбудуться святкові сніданки

У Львові з нагоди Світлого свята Воскресіння Христового для незахищених та малозабезпечених мешканців нашої громади управління соціального захисту та підпорядковані установи підготували низку заходів. Серед них – Великодні сніданки, які відбуватимуться у трьох локаціях міста: Українському католицькому університеті, Центрі для бездомних, а також модульному містечку, що на Сихові.

У Великодню неділю управління соціального захисту у співпраці з Українським католицьким університетом організовує сніданок для 200 мешканців Львівської громади, які перебувають у потребі. Сніданок відбудеться орієнтовно о 9:30 год в приміщенні студентської трапезної УКУ. Гості куштуватимуть традиційні страви українського великоднього столу: паску, яєчка, сир, масло, м’ясні наїдки, бурячки з хроном та узвар. Передуватиме сніданку спільна молитва та освячення пасок.

Накриють великодній стріл для півсотні людей, які не мають домівки і користуються послугами установи й працівники Центру обліку та нічного перебування бездомних осіб (вул. Кирилівська, 3а).

«Будуть усі традиційні великодні українські страви: паска, яйця, ковбаска, хрін, борщик,  узвар, солодощі та інші наїдки. Розпочнеться трапеза орієнтовно о 9:00 годині. До організації трапези традиційно долучилися релігійні громади Львова, благодійники та підприємці. Зокрема, допомагають Корпорація добрих справ та Церква святої Анни», – розповіли в установі.

Зазначимо, що Великодня трапеза у Центрі для бездомних відбувається щороку, починаючи з часу відкриття установи.

Організують традиційний Великодній почастунок і для українців, які залишили свої домівки через війну і зараз мешкають у модульному містечку, що на Сихові.

Зокрема, о 12:00 неділі в кухонному приміщенні кожного модульного будинку відбудеться Великодній обід. Великодній почастунок підготує Салезіянське Згромадження, УГКЦ. Також додатково кожна родина отримає ще й пакунок, у якому буде ковбаса, шинка, яйця та хрін.

Передуватиме сніданку спільна Великодня молитва за Перемогу. Окрім модульного містечка, до слова, молитимуться за Перемогу й у всіх міських прихистках для внутрішньо переміщених українців.

А в суботу, 15 квітня, Селезіянське згромадження, УГКЦ передасть паски родинам, які мешкають у сихівському модульному містечку, а також у міських прихистках, що на вул. Кривоноса та вул. Тернопільська. Освячуватимуть ці пасочки у храмах міста Львова.

Поділитись: