Великдень для потребуючих: для найбільш незахищених мешканців Львівської громади відбудуться святкові сніданки

З нагоди Світлого свята Воскресіння Христового для незахищених та малозабезпечених мешканців нашої громади управління соціального захисту та підпорядкована установа підготували низку заходів. Серед них – Великодні сніданки, які відбуватимуться у двох локаціях міста: Українському католицькому університеті, а також у Філії соціальної роботи з бездомними людьми.     

У Великодню неділю управління соціального захисту Львівської міської ради у співпраці з Українським католицьким університетом організовує сніданок для 150 мешканців Львівської громади, які перебувають у потребі. Сніданок відбудеться орієнтовно о 10:00 год в приміщенні студентської трапезної УКУ, що на вул. Козельницька, 2А. Гості куштуватимуть традиційні страви українського великоднього столу: паску, яєчка, сир, масло, м’ясні наїдки, тушкована капуста з м’ясом, салат, бурячки з хроном, солодощі та узвар. Передуватиме сніданку спільна молитва та освячення пасок. До слова, паски та солодощі надані місцевими підприємцями, за що їм дуже вдячні.

Накриють великодній стіл для півсотні людей, які не мають домівки і користуються послугами установи й працівники Філії соціальної роботи з бездомними людьми Центру соціальних послуг «Джерело» (вул. Кирилівська, 3а).

«Будуть усі традиційні великодні українські страви: паска, яйця, ковбаска, хрін, борщик,  узвар, солодощі та інші наїдки. Розпочнеться трапеза орієнтовно о 9:00 годині. До організації трапези традиційно долучилися релігійні громади Львова, благодійники та підприємці. Зокрема, допомагає Корпорація добрих справ», – розповіли в установі.

Зазначимо, що Великодня трапеза у Філії соціальної роботи з бездомними людьми відбувається щороку, починаючи з часу відкриття установи.

У модульному містечку, що на Сихові проведуть молебень за наших захисників. Згромадження отців Салезіян передасть паски родинам, які мешкають у модульному містечку та у прихистку на Тернопільській, 8. А в суботу, 4 травня, для осіб з інвалідністю проведуть освячування цих пасочок місцеві священники.

Поділитись: