Цікаве дозвілля літнім та самотнім людям. За добре складеною останніми роками традицією працівники Львівського міського терцентру організовують одиноким львів’янам похилого віку заходи з проведення цікавого та корисного дозвілля.

Так, вчора 12 серпня, о 12 год., дідусі та бабусі в центрі дозвілля для літніх людей що на вул.. Кирилівська, 3а, вивчали Євангельську притчу про багатія.

Слід завжди пам’ятати про справжню мету нашого життя. Не дай, Боже, щоб мета життя відкрилася нам у таку безнадійну останню хвилину, в яку схаменувся біблійний багач із притчі. Багач, який так пізно зрозумів, що мав готуватися до Вічності, і що його справжні скарби знаходяться зовсім не там, куди він звозив збіжжя зі своїх ланів, –цитуючи Архиєпископа Ігоря Ісіченка повідомила соціальний працівник львівського терцентру сестра Анастасія

А вже сьогодні в центрі при Храмі Святого Климента Папи чергова духовна зустріч на тему: «Святе письмо – молитва Божим словом. Житіє Святих».

Довідка:

Львівський міський терцетр є бюджетною міською установою підпорядкованою управлінню соціального захисту Львівської міської ради, де працівники установи надають соціально-побутові послуги, організовують цікаве дозвілля для самотніх літніх людей. На обслуговуванні перебуває понад 2 тис. львів’ян.

Поділитись: