Увага! Запрошуємо до участі у проекті «Рука допомоги»

«Рука допомоги» – пілотний проект Міністерства соціальної політики України, який реалізується за підтримки Світового банку в рамках більш широкої стратегії модернізації системи соціальної підтримки населення.

Мета проекту– допомогти вимушеним переселенцям та членам малозабезпечених сімей позбутися залежності від соціальних виплат, отримати достойну роботу або заснувати власний бізнес.

Але найголовніше – учасники, які давно мріяли про власну справу, мають змогу отримати безвідсоткову поворотну фінансову допомогу (мікрокредит) на обладнання та матеріали для започаткування бізнесу.

Сума такого мікрокредиту може складати до 40 прожиткових мінімумів, що у 2018 році складає близько 70 тис. гривень. При цьому повертати потрібно лише різницю між сумою фіндопомоги та сплаченими за три роки податками і зборами. А в разі, якщо учасник стає роботодавцем для двох інших учасників – фінансова допомога взагалі стає безповоротною. Окрім фінансування, учасники проекту на старті своєї підприємницької діяльності отримують консультаційну підтримку та супровід у підготовці бізнес-плану.

«Рука допомоги» заохочує місцевий бізнес до створення робочих місць: в разі працевлаштування двох учасників проекту підприємства можуть отримати від держави безвідсоткові кредити на закупівлю нового обладнання.

В якості пілотного проекту «Рука допомоги» вже діє в Харківській, Полтавській та Львівській областях, а з 2018 року – також в окремих об’єднаних територіальних громадах Житомирської, Донецької та Чернігівської областей.

Ви можете приєднатись до пілотного проекту «Рука допомоги», якщо ви:

• Вимушений переселенець або отримуєте допомогу, як член малозабезпеченої сім’ї та прагнете самостійно визначати свою долю, але потребуєте підтримки на старті;

• Мешкаєте в Полтавській, Харківській, Львівській областях, у Баранівській міській ОТГ Житомирської області, Кіптівській сільській ОТГ Чернігівської області та Миколаївській міській ОТГ Донецької області.

Для того, щоб подати заявку на участь, потрібно:

• Звернутись до районного управління з питань соціального захисту населення або до базового центру зайнятості за місцем проживання;

• Написати заяву на участь у пілотному проекті «Рука допомоги»;

• Надати довідку про отримання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям або довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Зазначимо, що усім, хто має намір стати учасником проекту «Рука допомоги» у Львові, за додатковою інформацією слід звернутись до відділів соціального захисту управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради:

• Галицький відділ: м. Львів, вул. Ф. Ліста, 5, тел.: +38 (032) 261-44-50;

• Залізничний відділ: м. Львів, вул. Виговського,34, тел.:+38(032)295-82-08;

• Личаківський відділ: м. Львів, вул. К. Левицького, 67 тел.:+38 (032) 254 – 62-89;

• Сихівський відділ: м. Львів, пр. Червоної Калини, 66, тел.: +38(032)254-64-80;

• Франківський відділ: м. Львів, вул. Ген.Чупринки, 85, тел.: +38(032)237-33-36;

• Шевченківський відділ: м. Львів, вул. Липинського,11, тел.: +38(032)252-28-40;

Також можна звернутись у Львівський міський центр зайнятості: м. Львова, вул. Княгині Ольги, 122, тел.: +38 (032) 244-59-70, +38 (032) 244-59-71, +38 (032) 264-38-38 або знайти інформацію на сайті: http://rukadopomogu.com.ua/ua

УСПІШНІ ПРОЕКТИ:

1. «Рука допомоги» допомогла здійснити мрію Олександра Волошина

Поділитись: