Увага, конкурс! ГО, що надають соцпослуги людям з інвалідністю, можуть отримати до 500 тис. грн

Громадські об’єднання, що надають соцпослуги людям з інвалідністю, можуть отримати у 2023 році державну підтримку в розмірі до 500 тис. грн 

Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю приймає конкурсні проєкти до 7 вересня поточного року.

Участь у конкурсі можуть взяти громадські об’єднання, які не менше року провадять статутну діяльність, надають соціальні послуги за місцем проживання, сприяють зайнятості осіб з інвалідністю та їх залученню до місцевої спільноти. Йдеться про такі послуги, як:

  • соціальний супровід сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах;
  • підтримане проживання осіб похилого віку та осіб з інвалідністю;
  • домашній догляд;
  • денний догляд;
  • натуральна допомога (надання необхідних товарів та послуг для комфортного побуту);
  • соціальний супровід при працевлаштуванні та на робочому місці;
  • соціальна адаптація;
  • переклад жестовою мовою;
  • фізичний супровід осіб з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату та пересуваються на кріслах колісних, з інтелектуальними, сенсорними, фізичними, моторними, психічними та поведінковими порушеннями.

Для участі в конкурсі потрібно подати відповідну заяву та опис проекту через електронну систему проведення конкурсу (програмний модуль«Е-Конкурси»   платформи ВзаємоДія). Під час реєстрації конкурсних пропозицій електронна система автоматично присвоїть учаснику унікальний код реєстрації у системі. Це – сигнал того, конкурсну пропозицію отримано.

В описі до проєкту важливо вказати, як забезпечуватиметься безпека учасників проекту, а також як проєкт буде реалізовуватися в разі зміни безпекової ситуації в умовах воєнного стану.

На фізичну (вул. Фролівська 6/8, корпус 15А, м. Київ, 04070) та електронну (, сканкопії) адреси Фонду соціального захисту потрібно надіслати такі документи: оригінали кошторисів витрат, необхідні для виконання проєкту; копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, копію установчих документів громадського об’єднання (статут/положення), копію витягу з Реєстру надавачів та отримувачів соціальних.

Уся вичерпна інформація про умови участі в конкурсі –на сайті Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю  .

Контакти для додаткової інформації: (044)293-17-63, е-mail: .

 

Поділитись: